O firmie

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę WIGO-GĄSIOROWSKI® istnieje na rynku Polskim od roku 1994. W ciągu ponad szesnastoletniej działalności stale powiększamy zespół naszych specjalistów, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, przy zachowaniu umiarkowanych oraz konkurencyjnych cen.
 
Nasza strona powstała w oparciu o wiedzę wielu inżynierów, doktorów i specjalistów z dziedziny uzdatniania wody. Przedstawiamy na naszych stronach nowoczesne rozwiązania spełniające wymogi stawiane dla wody pitnej i przemysłowej.
Zapraszamy naszych klientów jak i nowych do zapoznania się z nową odsłoną naszej strony , strona została tak skonfigurowana aby można było w sposób szybki i przejrzysty odnaleźć towar lub informacje handlowe. Dodaliśmy też wyszukiwarkę w prawym górnym rogu.
Na pewno znajdziesz na niej interesujące Cię rozwiązania techniczno-technologiczne dla gałęzi przemysłu jak i klienta indywidualnego. Posługuj się wyszukiwarką. Jednocześnie staraliśmy się przy omówieniu danego działu podlinkować dalsze rozwiązania będą one Państwa przenosić do kolejnych rozwiązań technologicznych.

W naszej firmie przygotowaliśmy dla państwa wystawę urządzeń które można pooglądać i dobrać do potrzeb klienta i wody


Chcielibyśmy przy okazji odsłony naszej nowej strony podziękować naszym klientom indywidualnym i firmom, którzy w dobie szybkiego rozwoju technologicznego zaufali nam i skorzystali z naszych urządzeń oraz usług. Dzięki naszej wiedzy w dziedzinie uzdatniania wody mogliście Państwo podjąć decyzję zakupu naszych urządzeń i usług.

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za okazanie zaufania naszej firmie. Polecamy nasze usługi oraz pomoc techniczną.
Prezes Firmy

Gąsiorowski Jacek

Wierzymy, że to jakość połączona z wiedzą jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi i produkty były praktyczne, bezobsługowe i trwałe.


Dzięki intensywnemu rozwojowi technologii uzdatniania wody firma nasza jest w ścisłej czołówce polskich przedsiębiorstw branży dostawy i kompletacji SUW (stacje uzdatniania wody ). Wprowadzamy nowe technologie najlepszych światowych firm w dziedzinie uzdatniania wody jak i kondycjonowania . Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.

Dostosowujemy SUW do indywidualnych potrzeb naszych klientów zarówno pod względem wydajności jak również ich możliwości finansowych.

Zakres działaniaPodstawowym zakresem działalności jest technika uzdatniania wody, oraz urządzenia do techniki basenowej na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia:

  • w fazie projektowej,
  • w zakresie kompletacji dostaw,
  • wykonawstwa instalacji uzdatniania,
  • serwisu gwarancyjnego,
  • finansowania inwestycji leasing, raty.

WIGO-GĄSIOROWSKI®
zajmuje się zarówno realizacją zamówień stacji uzdatniania wody:

  • publicznych takich jak miejskie wodociągi,
  • zakłady przemysłowe,
  • klienci indywidualni

Zespół

Jakiekolwiek byłyby Państwa życzenia, nasza elastyczność i nowatorskie rozwiązania techniczno-technologiczne pozwolą na realizację uzdatniania zanieczyszczonej wody.

Nasze długoletnie doświadczenie praktyczne pozwoliło nam odkryć zalety i słabości oferowanych przez nas usług i produktów. Nasi technicy, których wiedza i umiejętności są systematycznie podnoszone, pomogą Państwu w poszczególnych etapach realizacji. Udzielą oni Państwu fachowej konsultacji i pomogą wybrać produkt najbardziej odpowiadający państwa potrzebom i możliwościom.


Informujemy, że decyzją Urzędu Patentowego zostało udzielone prawo ochronne na znak słowno-graficzny „WIGO”. Prawo z rejestracji znaku towarowego trwa od dnia 10.08.1998 r. Na podstawie art. 153 ust. 1 ustawy z dnia 30.06.2000 r. Prawo własności przemysłowej (tj. Dz.U. z 2003 r. Nr 119 poz. 1117 ze zm.) „przez uzyskanie prawa ochronnego nabywa się prawo wyłącznego używania znaku towarowego w sposób zarobkowy lub zawodowy na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.” W związku z powyższym używanie przez inne podmioty określenia WIGO stanowi naruszenie prawa ochronnego i jest niezgodne z obowiązującym prawem.

DO GÓRY